AMIX se stane čtvrtou společností, která se objeví ve jméně Středočechů. „Počtvrté v naší historii vstupujeme do nové éry, nového generálního partnerství, které vždy velmi určuje naše možnosti rozvíjet elitní florbal v našem městě. Vždy, když bylo potřeba udělat další krok a zvětšit potenciál Bolky, přišel partner, kterému se líbilo, jací jsme, jak pracujeme, jak komunikujeme, co přinášíme regionu a jaký je náš význam v České republice i zahraničí,“ uvedl pro klubový web generální manažer klubu Tomáš Pacák.
Mladá Boleslav postupně vystřídala ve svém jméně firmy BILLY BOY, Technology a Předvýběr.CZ. „Obdobně jako jeho předchůdci i AMIX byl naším partnerem řadu sezon před zahájením generálního partnerství a před vstupem do názvu všech našich družstev. Nové bude také pojmenování haly, ve které hrajeme superligové a pohárové zápasy. Produkty AMIX jsou dlouhodobě palivem přípravy a růstu našich sportovců. Dobře se již s majitelem panem Bukvicem a ředitelkou paní Šedivou známe a víme, co od sebe můžeme čekat,“ přidal Pacák informaci o změně názvu městské sportovní arény.
AMIX Nutrition se zaměřuje na sportovní výživu. Vyráběný sortiment zahrnuje proteiny, aminokyseliny, energetické nápoje, iontové nápoje i recovery produkty. „Spojení značky AMIX Nutrition s Florbalem Mladá Boleslav pro nás není jen o partnerství, ale především o podpoře lidí, kteří na sobě chtějí dlouhodobě pracovat a posouvat své hranice. Právě hodnoty jako odhodlání, poctivost, týmovost a chuť neustále se zlepšovat jsou nám velmi blízké. Jsme rádi, že můžeme být součástí příběhu jednoho z nejúspěšnějších florbalových klubů v České republice a podílet se na jeho dalších úspěších,“ řekla ředitelka společnosti Irena Šedivá.



