Reprezentační obránce Martin Kisugite se vrací do Švýcarska. Po nekompletní sezoně 2019/2020 opouští švédský Höllvikens a přesouvá se do Könizu. Pod Alpami tak naváže na své působení v Langnau z předminulé sezony.
Po roce v nejvyšší švédské soutěži míří Martin Kisugite zpět do Švýcarska. Höllvikens s ním v sestavě obsadil v základní části švédské superligy 10. místo, sám Kisugite pak za svůj dnes již bývalý tým odehrál 32 zápasů s bilancí 9+7.
Nyní se ale vrací do Švýcarska, kde kromě Langnau působil také v ULE. „Floorball Köniz je TOP klubem a má ambiciózní cíle. Chtěl bych svými zkušenostmi týmu pomoci k dosažení těchto cílů. Společně s přítelkyní se těšíme na život v Bernu. Město se nám opravdu líbí,“ uvedl Martin Kisugite v tiskové zprávě.


