Přeskočit na hlavní obsah
Švýcarsko

Také ve Švýcarsku už sezona skončila. Mistr vyhlášen nebude

Gustav Ondrejčík

13.3.2020

Rovněž ve Švýcarsku už se florbal v letošní sezoně hrát nebude. Švýcarský florbalový svaz počínaje pátkem 13. března zrušil všechny zápasy. "Nejnovější vývoj kolem nákazy koronavirem a související zdravotní rizika znemožňují pokračování florbalových soutěží," píše se na webu Swiss Unihockey. V aktuálním ročníku nebude vyhlášen švýcarský mistr. Titul obhajoval Wiler-Ersigen, stejný tým rovněž ovládl základní část NLA. Do hry už tak nezasáhne ani jeden z osmi českých hráčů, kteří letos v nejvyšší švýcarské soutěži působili. Poslední souhrn zahrnující úvodní zápasy play off si můžete přečíst ZDE.