Premiérové švýcarské Superfinále vyhrál tým SV Wiler Ersigen a získal svůj desátý mistrovský titul. Finálový duel s Alligator Malans skončil těsným výsledkem 6:5.
Finále si zahráli hned čtyři čeští florbalisté. Na straně vítězů to byli zadák Daniel Šešulka a křídelník Dan Šebek. V dresu poražených doháněli svými góly ztrátu z úvodu zápasu Vojtěch Skalík a Martin Ostřanský.
Wiler měl dva skvělé vstupy do třetin, Matthias Hofbauer skóroval po 13, resp. sedmi sekundách od úvodních buly. Malans se ale nevzdali ani za stavu 1:5 a nakonec půl minuty před koncem snížili na 5:6. Na zvrat to však už nestačilo.
První švýcarské Superfinále sledovalo v klotenské Kolping Areně více než 7600 diváků.


