Poslední série zbývala dořešit ve čtvrtfinále play off švýcarské ligy. Na úkor aligátorů z Malans se nakonec mezi nejlepší čtyřku probojoval Zug United. Rozhodující sedmý duel ovládl na domácím hřišti 5:2 a v celé sérii pak triumfoval 4:3 na zápasy. Pro českého obránce Lukáše Veltšmída tak sezona končí.
Zug se v semifinále utká s vítězem základní části Curychem. Druhou semifinálovou dvojici utvoří Wiler a Köniz. První utkání jsou na programu o víkendu 2. a 3. dubna. Co se české účasti týče, V Könizu nastupuje Martin Kisugite, proti němu se postaví duo Matyáš Krebner a Radek Sikora junior. Za Wiler nastupuje také slovenský kanonýr Michal Dudovič.


