Jak se zatím zdá, Helsinky nebyly moc dobrou volbou. Hala číslo 2 neposkytuje dostatečně kvalitní zázemí hodné světového šampionátu. A "nefinské" zápasy navíc netáhnou, do ochozů míří velmi malé množství diváků.
O tom všem promluvili florbalový expert a komentátor stanice Nova Sport Tomáš Rambousek a přímo z dějiště se ozvali redaktoři Jakub Švejkovský a Oliver Gold.


